Par mums

SIA TURBOMOTORS autopakalpojumu tirgū ir kopš 2006. gada.

Uzņēmuma galvenā specializācija ir jaunu turbokompresoru, no vadošajiem pasaules ražotājiem, remonts un pārdošana, kā arī to komplektējošās daļas.

Remonta un ražošanas bāze, kā arī kompānijas noliktava atrodas Rīgas pilsētas rūpniecības zonā Granīta ielā 3.k-5, kur ir ērta piebrauktuve un autostāvvieta.

Turbomotors atjauno turbokompresorus vieglajām un kravas automašīnām, kā arī lauksaimniecības un spectehnikai ārpus ceļiem, kur transporta līdzekļi strādā ilgu darba ciklu vissmagākajos apstākļos un kopējai drošībai ir svarīga nozīme.

Uzņēmuma darba augstās kvalitātes noteicošie faktori ir uzņēmuma speciālistu 15 gadu darba pieredze turbokompresoru remontu sfērā, augstas klases aprīkojums, kvalitatīvu komplektējošo detaļu un tehnoloģiju izmantošana.

Investīcijas ražošanas bāzē, visjaunākās tehnoloģijas un iekārtas, tādas kā datorizēti balansēšanas stendi: Turbotechnics MK3 un TMI Modificata, kā arī datorizēti stendi REDAT un ATD aktuatoru testēšanai un kalibrēšanai, kā arī kvalitātes kritēriju pamatprincipi ļauj uzņēmumam Turbomotors apmierināt partneru intereses un veiksmīgi attīstīties Baltijas valstu, Krievijas un Rietumeiropas tirgū.

KVALITĀTE
Turbokompresora atjaunošanas kvalitatīvs rezultāts ir atkarīgs no stingrās kvalitātes kontroles procedūras sākotnējā posmā no vissīkākajām detaļām līdz gatavam produktam. Visām turbokompresora detaļām ir daudzpakāpju precīzijas balansēšana.

Remonta bāzē ietilpst: turbokompresora izjaukšanas un primāras apskates sekcija, abrazīvās un ultraskaņas attīrīšanas līnija, detaļu krāsošana, kurām ir aizsargpārklājums, turbokompresora salikšanas un balansēšanas cehs, mehāniskās un atslēdznieku apstrādes cehs, komplektējošo detaļu noliktava un gatavās produkcijas noliktava.

Mūsu komplektējošo detaļu piegādātāji ir saņēmuši ISO 9001:2008 kvalitātes sertifikātu.
Uzņēmums Turbomotors kopš savas dibināšanas veiksmīgi sadarbojas ar angļu ražotāju Melett, kas nodrošina augstas kvalitātes komplektējošās detaļas turbīnu remontam.


Turbomotors – uzticams partneris.
Turbomotors ir uzticams partneris saviem klientiem, piedāvājot izdevīgas cenas jaunu vai atjaunotu turbokompresoru izvēles gadījumos, neatļaujoties kompromisus, ja runa ir par pakalpojumu kvalitāti.

Uzņēmuma speciālisti vienmēr ir gatavi nodrošināt kvalificētu palīdzību un tehnisko atbalstu latviešu, krievu un angļu valodās.

Mēs pateicamies mūsu pastāvīgajiem partneriem un vienmēr esam atvērti sadarbībai ar jauniem klientiem.